Współpraca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy, jaką oferuje Platforma Likar.pl. Adresujemy ją zarówno do firm, które chciałyby zostać naszymi partnerami lub chciałyby wystawić swoje produkty pod marką Likar.pl, jak również do mediów i webmasterów, którzy są zainteresowani współdziałaniem.

Zostań naszym partnerem

Stawiamy mocno na szeroko rozumiane partnerstwo biznesowe. Charakter naszej Platformy powoduje, że zależy nam na utrzymywaniu zdrowych relacji w biznesie, zarówno pomiędzy naszymi kontrahentami nawzajem, jak i pomiędzy współpracującymi z nami firmami i Platformą. W związku z tym postanowiliśmy umożliwić uzyskanie przez konrtahenta statusu Partnera. Partnerzy Platformy Likar.pl to przedsiębiorcy szukający nowych innowacyjnych rozwiązań w zakresie handlu surowcami spożywczymi. Rozumiemy te potrzeby, dostarczając niezawodnych i szybkich narzędzi, pozwalających skrócić proces decyzyjny dotyczący zarówno sprzedaży, jak i zakupów.

Parnterzy Platformy Likar.pl mają więcej

Czyli co zyskasz, zostając Partnerem:

 • Wspieramy w nawiązywaniu kontaktów handlowych w kraju i zagranicą.
 • Promujemy nowe produkty Partnerów.
 • Umożliwiamy zamieszczenie logo Państw firmy z możliwością odsłony własnej strony.
 • Przyjmujemy indywidualne zlecenia zakupu lub sprzedaży surowców
 • Prowadzimy dystrybucję powierzonych surowców ( wymaga dodatkowej umowy)
 • Wypracowujemy indywidualnie nowe formy współpracy

Jak zostać partnerem Platformy Likar.pl?

 • Zarejestruj się na Platformie Likar.pl
 • Wykup abonament z dostępem na 12 miesięcy. (W okresie promocyjnym, dodaj ofertę sprzedaży lub kupna przynajmniej raz w miesiącu).

To takie proste!

Nasi partnerzy:

Wystaw swój produkt pod marką Likar.pl

Likar.pl - nowy standard na rynku surowców spożywczych

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia handlowego, oferujemy Państwu możliwość wystawienia Państwa towarów pod marką "Platforma Likar.pl". Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo następujące korzyści:

 • Cena Państwa towaru nie jest kojarzona bezpośrednio z Państwa firmą - co pozwala na zachowanie dotychczasowej pozycji negocjacyjnej
 • Całość procesu sprzedaży prowadzi zespół Platformy, zdejmując część obowiązków z Państwa barków
 • Transakcja zostaje zawarta pomiędzy Platformą Likar.pl a Państwa firmą po ustalonej w trakcie negocjacji cenie, która ulega obniżeniu tylko w przypadku poważnych zmian ceny rynkowej danego towaru
 • Zmiany ceny są negocjowane z Państwem na bieżąco

Mamy nadzieję że nasza oferta współpracy brokerskiej pomoże Państwu znaleźć nowych kontrahentów i pośrednio skorzystać z usług, które zapewniamy. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań w tej sprawie - do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania.

Dla mediów i webmasterów

Co prawda trudno znaleźć na Platformie Likar.pl komercyjne powierzchnie reklamowe, jesteśmy jednak otwarci na współpracę z mediami oraz branżowymi portalami internetowymi. Jesteśmy pewni, że w toku dyskusji wypracujemy najkorzystniejsze dla obu stron warunki współdziałania. Zachęcamy przedstawicieli mediów i webmasterów do kontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem - odpowiemy na wszyskie pytania.

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz

NEWSLETTER

Zapisz się