O nas

Poniżej przedstawiamy Państwu krótkie informacje na temat naszej firmy i Platformy Likar.pl. Zachęcamy do lektury i zapoznanie się z naszym doświadczeniem, które przekładamy następnie na wsparcie dla naszych partnerów.

O Platformie Likar.pl

Likar.pl - nowy standard na rynku surowców spożywczych

Platforma handlowa surowców spożywczych Likar.pl, powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku spożywczego. Nasze długoletnie doświadczenie w obrocie surowcami spożywczymi oraz przeprowadzone liczne konsultacje z naszymi partnerami handlowymi, zaowocowały powstaniem Platformy, a tym samym tworząc nowy standard w obrocie surowcami spożywczymi. Celem platformy jest:

  • bezpośredni i szybki kontakt dostawców z odbiorcami
  • wyszukiwanie nowych (również nietypowych) surowców
  • promowanie najlepszych ofert
  • informacje i prognozy cen produktów
  • bieżące informacje z rynku: wywiady, relacje, komentarze
  • pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

Ciągłe wprowadzanie nowych technologii związane jest z poszukiwaniem nowych surowców, które mogą okazać się kluczem do sukcesu Państwa firmy. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństo prowadzonych transakcji, dając tym samym pewność znalezienia rzetelnych kontrahentów. Wszystkie zgłaszane oferty, zarówno kupna jak i sprzedaży, są dostosowywane przez Państwa dokładnie odpowiadając bądź zapotrzebowaniu, bądź konkretnym parametrom oferowanych produktów. Nasze działania zmierzają w kierunku udoskonalania systemu oraz promocji platformy na rynkach zagranicznych. Jesteśmy przekonani, że bogaty wybór ofert, do którego mamy nadzieję że również Państwo dodacie swoje propozycje sprawi, że będziecie Państwo wracać na naszą Platformę bardzo często. Dbając o Państwa satysfakcję i zadowolenie będziemy wdzięczni za wszelki cenne uwagi, które można kierować bezpośrednio do administracji Platformy przez formularz kontaktowy.

Życzymy udanych transakcji!
Zespół Likar.pl

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz

NEWSLETTER

Zapisz się