Rejestracja nowego podmiotu

1

2

3

4
Podaj adres e-mail i wybierz hasło
Wprowadź dane firmy
Wybierz rodzaj konta
Potwierdź adres e-mail

Oświadczam iż, zapoznałam/em się z treścią Regulaminu oraz Polityki Prywatności Platformy Likar.pl i akceptuję ich postanowienia*

Jestem przedsiębiorcą i korzystam z Platformy w celach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową*

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym Użytkownikom Platformy w ramach prowadzonego katalogu producentów.

Chcę zapisać się do newslettera. Wyrażam zgode na otrzymywanie newsletterów na podany adres e-mail i akceptuję Regulamin.

* pola obowiązkowe

Witaj! Dziękujemy za wybranie Platformy Likar.pl. Rozpocząłeś właśnie proces rejestracji nowego uczestnika Platformy. Jeśli Twoja firma już się u nas znajduje, poproś dotychczasowego przedstawiciela o założenie konta przez Panel Kontrahenta. Jeśli Twojej firmy z nami jeszcze nie ma, wprowadź odpowiednie dane w pola formularza.
Na tym ekranie wpisz adres e-mail oraz hasło przedstawiciela, który w imieniu Twojej firmy będzie działał na Platformie. Jeśli zajmujesz się tym osobiście, będą to Twoje dane. Następnie kliknij przycisk "Dalej". Wszystkie pola są obowiązkowe.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla korzystania z funkcjonalności Platformy, w tym dla założenia i prowadzenia Konta użytkownika. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LIKAR Centrum Obrotu Surowcami Spożywczymi Sławomir Chmielarz. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności